Побачити нове - велика заслуга, а побачивши, не пройти мимо - заслуга не менша, а більша. Д. Данін

Крок №1

  Зробити перший крок завжди нелегко, але у нас немає підстав сумніватися у власній здатності доводити розпочату справу до логічного завершення,  адже ми на правильному шляху!
Увага! Оголошення!
1. Детективне розслідування почалось! Вам необхідно залучити свідків до пошуку успіху у житті. Розв’яжіть першу проблему та знайдіть важливого помічника для свого розслідування. Надішліть ім’я «свідка» при заповненні протокола.2. Опрацюйте запропоновані ресурси:
Створіть красиву хмарку термінів для вашого блогу
Навчаємося створювати хмарки
Робота із сервісом покроково
 Завдання для детектива, агента та інформатора: створіть у середовищі Tagul хмарку термінів та ключових слів теми, над якою працює ваше детективне агентство. Створіть сторінку «Детективний записник», на яку помістіть  кореспонденцію. Напишіть на цій сторінці коментарі до вашої роботи (секретар).
Фотокор та оператор зробіть селфі, що відображає процес на даному кроці, та помістіть його на  сторінку "Детективний записник".

3. Заповніть протокол №1 та надішліть його у центральний офіс розслідування. Перейдіть відповідно  графіка до наступного кроку, натиснувши на кнопку внизу.
До другого кроку

Немає коментарів:

Дописати коментар